Věrnostní program

Kreditní program Spořílek - Všeobecné podmínky


Podmínky bonusového programu Spořílek pro naše stálé zákazníky e-shopu.

V rámci kreditního programu Spořílek získávají registrovaní zákazníci obchodu www.potrebyzdravotni.cz zpět část peněz za zboží připsáním do virtuální peněženky, kterou mohou následně využít k získání slevy na další nákup.

Při první objednávce bude zákazníkovi zřízena internetová virtuální peněženka, do které mu budou v závislosti na jeho objednávkách přičítány virtuální peníze.

Uhrazením kupní ceny zboží a splněním dalších podmínek uvedených níže získá zákazník do své virtuální peněženky část kupní ceny zaplaceného zboží. Výše připsané částky se stanoví podle předem stanoveného koeficientu vynásobením celkové ceny objednávky bez poštovného. Momentálně je výše stanovena na 2%, ale může být v průběhu času změněn.


V případě, že zákazník využije virtuální peníze ve své peněžence k nákupu zboží, sníží se kupní cena objednaného zboží o částku použitou k úhradě kupní ceny z virtuální peněženky.

Virtuální peníze se zákazníkovi do peněženky připíší až po uplynutí 14-ti denní ochranné lhůty ve které má právo zákazník dle občanského zákoníku odstoupit od smlouvy bez udání důvodu. 14-ti denní ochranná lhůta počíná běžet okamžikem převzetí zboží, za které jsou virtuální peníze do virtuální peněženky připisovány.

V případě, že zákazník odstoupí od smlouvy ve 14-ti denní zákonné lhůtě bez udání důvodů, ztrácí získané virtuální peníze za zakoupené zboží, které bylo předmětem odstoupení od smlouvy.

Jestliže zákazník v souladu se svým oprávněním vyplývajícím z vad zboží nebo v souvislosti s uplatněním reklamace odstoupí od kupní smlouvy na zboží, za které získal virtuální peníze do virtuální peněženky, a bude požadovat vrácení peněz za zboží zpět, odečítají se mu z virtuální peněženky, virtuální peníze, které získal za zboží, které bylo předmětem odstoupení od smlouvy. Pokud ve virtuální peněžence nebude dostatečný zůstatek, je e-shop oprávněn při dalších objednávkách zákazníka, z nichž by mu byly připsány peníze do virtuální peněženky, odečíst od nově získaných peněz ve vituální peněžence částku až do úplného vypořádání odečítané částky.

Vyhrazujeme si právo měnit podmínky Kreditního programu pro zákazníky .e-shop je oprávněn bez předchozího upozornění Bonusový program pro zákazníky ukončit. Ukončení programu bude oznámeno na internetových stránkách společnosti www.potrebyzdravotni.cz . V takovém případě mohou zákazníci použít virtuální peníze z peněženky při nákupu zboží ještě 1 měsíců po ukončení Kreditního programu. Po uplynutí 1 měsíců od ukončení programu zákazník ztrácí zbylé virtuální peníze a tyto již není možno použít k nákupu zboží.

Minimální hodnota objednávky pro čerpání kreditů z virtuální peněženky je 800 Kč.

Virtuální peníze v peněžence nelze směňovat za peníze, zákazník nemá nárok na jejich výplatu ani směnu, a to ani při ukončení programu. Virtuální peníze je možno využít pouze k úhradě části nebo celé kupní ceny zboží z  www.potrebyzdravotni.cz

O oprávněnosti použití virtuálních peněz z peněženky Spořílek v případě nejasností rozhoduje s konečnou platností e-shop www.potrebyzdravotni.cz.

Zákazníkovi z účasti na programu Spořílek nevzniká vůči e-shopu www.potrebyzdravotni.cz , žádný nárok, s výjimkou možnosti získat za zboží zakoupené v souladu s těmito podmínkami virtuální peníze do peněženky Spořílek a následně tyto virtuální peníze uplatnit k úhradě části nebo celé kupní ceny zboží objednaného v souladu s těmito podmínkami.

Tyto Všeobecné podmínky bonusového programu pro zákazníky Spořílek platí od 1.7.2012

Péče o zdraví
Aktuality
01.07.2017 - Jak vybrat polohovací křeslo?

Váháte pří výběru křesla? Přečtěte si náš článek, který Vám výběr usnadní. Číst celý článek

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací