Infračervená relaxační podložka IBC 10 HQ

Doprava zdarma
Kód: 9202
Výrobce: IBC
Záruka: 24 měsíců

Infračervená podložka střední kategorie, s ovladačem. Díky prohřátí tkáně dochází k lepšímu prokrvení, pozitivně jsou ovlivněny revmatické projevy, nemoci páteře, artróza, syndromy ranní ztuhlosti při polyartritidě a řada dalších onemocnění.

Cena: 5 998 Kč vč. DPH IHNED k expedici

Infračervená relaxační podložka IBC 10 HQ

 

Infračervená podložka střední kategorie, s ovladačem. Infra podložka slouží k příjemné tepelné relaxaci s širokým spektrem využití. Díky prohřátí tkáně dochází k lepšímu prokrvení, pozitivně jsou ovlivněny revmatické projevy, nemoci páteře, artróza, syndromy ranní ztuhlosti při polyartritidě a řada dalších onemocnění.

  • Infra podložka je pohodlně řízena dálkovým ovládáním intenzity pro různé režimy léčby a podle individuálních parametrů uživatele (nízká intenzita – 18–32 °C, vyšší intenzita – 33–38 °C, vysoká intenzita 39–41 °C).
  •  
  • Záření působí až do vzdálenosti 70 cm od podložky – je možno ji používat na matraci (pod prostěradlem), ale i pod matrací (pokud možno ne pod matrací s kovovou pružinou).
  •  
  • Pravidelné používání podložky pomáhá zlepšit funkci pohybového aparátu, uvolnit klouby, snížit bolesti zad a páteře, připravit svaly na masáž, obnovit nervovou činnost ad.
  •  
  • Přináší hlubokou relaxaci a regeneraci při revmatických potížích, podporuje zlepšení imunitního systému, prevenci proti virovým onemocněním a nachlazení.


Navodí „zdravé pocení" při nízké teplotě a v krátkém časovém intervalu.

 

Parametry

délka: 190 cm
šířka: 90 cm
výška: 2 cm
přepravní délka: 60 cm
přepravní šířka: 44 cm
přepravní výška: 21 cm

Důležité upozornění: Dečka má štítek s výrobním číslem. Je nutné ho na dečce zachovat a neodstřihovat pro případnou reklamaci

Návod ke stažení ZDE

Certifikát


 

Komentáře

Péče o zdraví
Aktuality
01.07.2017 - Jak vybrat polohovací křeslo?

Váháte pří výběru křesla? Přečtěte si náš článek, který Vám výběr usnadní. Číst celý článek

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací