Vážení zákazníci,

od 3. do 8.7.2020 máme  zavřeno. Expedice neudou probíhat. Vašim objednávkám se budeme věnovat až ve čtvrtek 9.7.2020. Děkujeme za pochopení.

Elektrické relaxační polohovací křeslo pro seniory Mad Diamond MD-18 Wifi

-4% Doprava zdarma
Kód: 1065
Výrobce: Maddiamond
Záruka: 24 měsíců

Vzhledově nejoblíbenější křeslo v naší nabídce. MD-18 Wifi je nejkomfortnější a nejpohodlnější křeslo z řad polohovacích křesel. Jeho předností je dostatečná šířka a delší zádová opěrka. I osoby měřící 180cm budou mít zádovou opěrku dostatečně dlouhou pro pohodlné podepření hlavy.

Cena: 813,60€ vč. DPH skladem
Původní cena: 847,60€ (Ušetříte: 34,00€)

Elektrické polohovací křeslo pro seniory MD-18 Wifi

 

Relaxační polohovací křeslo MD-18 Wifi  je designově nejpovedenější, nejkomfortnější a nejpohodlnější křeslo z řad polohovacích křesel. Jeho předností je dostatečná šířka a delší zádová opěrka. I osoby měřící 180cm budou mít zádovou opěrku dostatečně dlouhou pro pohodlné podepření hlavy.  Kvalitní čalounění je provedeno z měkké a pevné koženky, která je velmi přijemná na dotek a odolná proti poškození.  Křeslo je vybaveno i polštářkem pro podepření hlavy.

V opěrkách na ruce jsou všity držáky na pití, případně mohou sloužit jako odkládací plocha. Na předních stranách jsou umístěny 2 odkládací kapsy a další kapsa je na boku křesla.

 

Relaxační polohovací křeslo MD-18 je vybaven WIFI dálkovým ovladačem, který má dosah 10 metrů. Ovladač již není připoután ke křeslu kabelem, ale je volně přenosný. Tím zlepšíte komfort snadného ovládání.

Dálkové ovládání je vybaveno šestmi tlačítky, kterými polohujete křeslo. Tlačítka na ovládání opěrky nohou, ovládání zadové opěrky a na společné ovládání opěrky nohou a zádové opěrky (synchronizované polohovaní).


Křeslo umožňuje i polohu zcela v leže.

 

Polohovací křeslo nabízí pomoc při vstávání a nasedání

Stiskem tlačítka se křeslo automaticky naklopí a usnadní vstávání i nasedání. Vyklápěcí funkci křesla ocení nejen senioři, ale i lidé s tělesným hendikepem, lidé po operacích, srdečních a mozkových příhodách.

 

Technické parametry:

 • Výška sedadla:53 cm
 • Celková výška:114 cm
 • Celková šířka:87 cm
 • Šířka mezi opěradly na ruce:52 cm
 • Hloubka sedadla:54 cm
 • Délka zádové opěrky:68 cm
 • Délka podnožky: 45 cm
 • Maximální hmotnost uživatele:120 kg (v základní poloze 150kg)
 • Délka rozloženého křesla: 185 cm
 • Napájení:220V/ 50HZ
 • Hmotnost křesla:49 kg
 • Rozměry balení:  (Š x V x D)
 • Materiál:Syntetická kůže
 • Výplň polstrování:PUR-pěna, rouno
 • Elektrická polohovací křesla: 2 Motorová křesla s nezávislým polohováním zádové opěrky i podnožky

 

Tel. pro případnou konzultaci 739 432 850 ,  nebo nám napište a my se Vám ozveme nazpět.

Toto křeslo je možné k vyzkoušení u nás ve Škrdlovicích.

 

Křeslo je expedováno do 1 až 7 dnů  (odvíjí se od trasy rozvozových aut)

Možnost objednávky dodání s výnosem do patra a s instalcí na místě za 700 Kč. 

!!!!!!!!  Doprava na Slovensko zdarma !!!!!!!

 

Základní poloha

V základní poloze slouží relaxační křeslo jako klasické křeslo dodávané k sedacím soupravám. Je nutné dodat, že zádová opěrka je dostatečně dlouhá i pro vysoké postavy.

Poloha v leže

Poloha v leže je relaxační poloha, ve které se tělo uvolní a dochází k celkové regeneraci a uvolnění svalů. Polohování je u zdravotně hendikepovaných vhodné především pro změnu polohy při dlouhodobém jednotvárném sezení.

 

 

Poloha pro vstávání

Stiskem tlačítka se křeslo automaticky naklopí a usnadní vstávání i nasedání. Tuto funkci ocení nejen senioři, ale i lidé s tělesným hendikepem, lidé po operacích, srdečních a mozkových příhodách.

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Péče o zdraví
Aktuality
01.07.2017 - Jak vybrat polohovací křeslo?

Váháte pří výběru křesla? Přečtěte si náš článek, který Vám výběr usnadní. Číst celý článek

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací