Modom MR 15 - Polštář Leopard/MERINO 40cm x 60cm

-16%
Kód: 458
Výrobce: Modom
Záruka: 24 měsíců

Nejmodernější motiv leopard. Nechte se inspirovat exotikou. Design leopard pro Váš útulný domov a chalupu. Velmi oblíbené a tradiční výrobky z Merina jsou vyhledávané pro příjemný pocit relaxace a pohody. Vlákno z australské ovce Merino je velice jemné. Přírodní vlákno chrání, léčí, hřeje a udržuje dobré zdraví. Vysoká kvalita.

Cena: 19,80€ vč. DPH IHNED k expedici
Původní cena: 23,60€ (Ušetříte: 3,80€)
Nákupem získáte 10 bodů ve věrnostním programu. (1 bod = 0,04€ pro Váš příští nákup)

MR 15 - Polštář Leopard/MERINO 40cm x 60cm

Nejmodernější motiv leopard. Nechte se inspirovat exotikou. Design leopard pro Váš útulný domov a chalupu. Velmi oblíbené a tradiční výrobky z Merina jsou vyhledávané pro příjemný pocit relaxace a pohody. Vlákno z australské ovce Merino je velice jemné. Přírodní vlákno chrání, léčí, hřeje a udržuje dobré zdraví. Vysoká kvalita.

V dnešní uspěchané době je správný spánek velmi důležitý pro zachování duševního a tělesného zdraví. Odpočinku a spánku je třeba věnovat nejen čas, ale i kvalitu.

V rámci trendu „ zpět k přírodě „ nyní prožívá ovčí vlna renesanci. Se střižní vlnou získáte kus nefalšované přírody.Vlákno z australské ovce Merino je velice jemné. Vlněné produkty s osvědčenou kvalitou garantují všechny přednosti přírodních vláken, jsou zpracovány tak, že jejich přírodní vlastnosti zůstávají zachovány. 

Nyní možnost využít vlněné a komfortní výrobky z Merina pro celou Vaši rodinu i Vaše zákazníky. Nabízíme denní deky, polštářky a podložky. 

 

Parametry výrobku:

  • Rozměr: 40cm x 60cm
  • Materiál a gramáž:
  • vrchní i spodní strana - 90% polyester + 10% ovčí vlna Merino 400gr./m²
  • výplň - 100% polyester 
  • Doporučujeme prát v šamponu s lanolinem.

 

Komentáře

Péče o zdraví
Aktuality
01.07.2017 - Jak vybrat polohovací křeslo?

Váháte pří výběru křesla? Přečtěte si náš článek, který Vám výběr usnadní. Číst celý článek

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací