Kyslíkové koncentrátory

Lékařské koncentrátory kyslíku jsou vhodné pro pacienty, kteří vyžadují vysokou koncentraci kyslíku (93%). Přístroje v této kategorii zaručují tu nejvyšší kvalitu a přísun kyslíku v co nejvyšší možné koncentraci. Lékařské koncentrátory jsou vhodné jak pro pacienty, kterým lékař doporučil přístroj generující vysokou koncentraci kyslíku, tak pro lékařská a zdravotnická zařízení. 

Kyslík je základní lidskou potřebou. Bez něj bychom nepřežili. Vzduch, který dýcháme, obsahuje přibližně 21% kyslíku. To může být dostačující pro většinu lidí se zdravými plícemi, ale pro některé lidi s určitými zdravotními potížemi, jejichž plicní funkce je narušena, množství kyslíku, který se získává při běžném dýchání, nestačí.

Koncentrátor kyslíku odděluje molekuly kyslíku a molekuly dusíku od sebe aby získal vysokou koncentrace kyslíku bez nutnosti přidávání jakýchkoliv chemikálií.

Výrobce
Řazení a filtrování
KYSLÍKOVÝ KONCENTRÁTOR 8F-5AW SE SENZOREM KONCENTRACE A NEBULIZÁTOREM
Doprava zdarma Novinka Na objednávku

Lékařský kyslíkový koncentrátor od předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL je vyroben z vysoce kvalitních materiálů pro zajištění bezpečného a spolehlivého provozu.

22 800 Kč

Na objednávku

KYSLÍKOVÝ KONCENTRÁTOR 8F-3AW SE SENZOREM KONCENTRACE A NEBULIZÁTOREM
Doprava zdarma Novinka Do 10 dnů

Lékařský kyslíkový koncentrátor od předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL je vyroben z vysoce kvalitních materiálů pro zajištění bezpečného a spolehlivého provozu.

17 100 Kč

Do 10 dnů

Kyslíkový koncentrátor YU-500
Doprava zdarma Do 10 dnů

Kyslíkový koncentrátor YU-500 pro zdravotní péči je vhodný pro zvýšení životní energie, spokojený spánek, očistu těla, lepší trávení, umírnění bolestí hlavy, zmírnění nevolností.

13 990 Kč

Do 10 dnů

Kyslíkový koncentrátor s nebulizátorem TIM 8F-5,  93 %
Doprava zdarma Novinka Do 10 dnů

Kyslíkový koncentrátor s vysokou koncentrací kyslíku, který je vyroben z vysoce kvalitních materiálů pro zajištění bezpečného a spolehlivého provozu. Tento model je navíc vybaven funkcí nebulizace …

19 900 Kč

Do 10 dnů

Péče o zdraví
Aktuality
01.07.2017 - Jak vybrat polohovací křeslo?

Váháte pří výběru křesla? Přečtěte si náš článek, který Vám výběr usnadní. Číst celý článek

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací