Kyslíkové koncentrátory

Lékařské koncentrátory kyslíku jsou vhodné pro pacienty, kteří vyžadují vysokou koncentraci kyslíku (93%). Přístroje v této kategorii zaručují tu nejvyšší kvalitu a přísun kyslíku v co nejvyšší možné koncentraci. Lékařské koncentrátory jsou vhodné jak pro pacienty, kterým lékař doporučil přístroj generující vysokou koncentraci kyslíku, tak pro lékařská a zdravotnická zařízení. 

Kyslík je základní lidskou potřebou. Bez něj bychom nepřežili. Vzduch, který dýcháme, obsahuje přibližně 21% kyslíku. To může být dostačující pro většinu lidí se zdravými plícemi, ale pro některé lidi s určitými zdravotními potížemi, jejichž plicní funkce je narušena, množství kyslíku, který se získává při běžném dýchání, nestačí.

Koncentrátor kyslíku odděluje molekuly kyslíku a molekuly dusíku od sebe aby získal vysokou koncentrace kyslíku bez nutnosti přidávání jakýchkoliv chemikálií.

Výrobce
Řazení a filtrování
Kyslík inhalační o2 - 14l
Novinka IHNED k expedici

Kyslík v plechovce je bezpečný, přírodní a také zdravotně nezávadný. Je ideální pro osoby s dýchacími problémy a je vysoce ceněn mezi sportovci, řidiči, lidmi trpícími nespavostí, lidmi vystavenými…

339 Kč

IHNED k expedici

KYSLÍKOVÝ KONCENTRÁTOR 8F-5AW SE SENZOREM KONCENTRACE A NEBULIZÁTOREM
Doprava zdarma Novinka Akce -18% IHNED k expedici

Lékařský kyslíkový koncentrátor od předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL s vysokým výkonem průtoku až 5 litrů.

27 990 Kč 23 090 Kč

IHNED k expedici

KYSLÍKOVÝ KONCENTRÁTOR 8F-3AW SE SENZOREM KONCENTRACE A NEBULIZÁTOREM
Doprava zdarma Novinka -19% IHNED k expedici

Lékařský kyslíkový koncentrátor oxygenerátor od předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL je vyroben z vysoce kvalitních materiálů pro zajištění bezpečného a spolehlivého provozu.

22 990 Kč 18 590 Kč

IHNED k expedici

KYSLÍKOVÝ KONCENTRÁTOR YU-600
Doprava zdarma Novinka -4% IHNED k expedici

Kyslíkový koncentrátor YUWELL YU-600 je zařízení s velmi dobrým poměrem hmotnosti (pouhých 8 kg) k výkonu. Je to skvělá volba pro lidi, kterým se doporučuje používat kyslík při průtoku 1-3 litry za…

18 990 Kč 18 190 Kč

IHNED k expedici

Cévka pro zavádění kyslíku nosem 2m
IHNED k expedici

Kyslíkové brýle mají 2 m dlouhou bezpečnostní hadičku pro připojení k oxygenátoru.

30 Kč

IHNED k expedici

KYSLÍKOVÝ KONCENTRÁTOR YU-300 - oxygenerátor
Doprava zdarma Novinka -6% Nedostupné

Přispívá k celkovému dobrému pocitu těla. Kyslík může zlepšit funkce těla, a to zejména u starších pacientů, těhotných žen, osob které trpí fyziologickou hypoxií. Pomáhá snížit únavu po intenzivní…

17 990 Kč 16 890 Kč

Nedostupné

Kyslíkový koncentrátor YU-500 - oxygenerátor
Doprava zdarma -6% Nedostupné

Kyslíkový přístroj je moderní zařízení, díky kterému získá vaše tělo potřebné množství vysoce koncentrovaného čistého kyslíku. Terapie kyslíkem přispívá ke zvýšení imunity.

17 990 Kč 16 890 Kč

Nedostupné

Snadný pohyb
Aktuality
01.07.2017 - Jak vybrat polohovací křeslo?

Váháte pří výběru křesla? Přečtěte si náš článek, který Vám výběr usnadní. Číst celý článek

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací